+48 503 837 003

info@golfspa.pl

O nas

Serdecznie zapraszamy na relaksujący pobyt do ośrodka golfowego

Golfspa Szczytna – Polanica Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej.

Nasz ośrodek wyrósł z pasji do gry w golfa oraz wrażliwości do natury, płynącej z głębi Ziemi Kłodzkiej, na której panują niedocenione, a wprost zjawiskowe panoramiczne górskie krajobrazy. Otoczenie ośrodka tworzą widoki na wyciągnięcie ręki! PASMO GÓR ORLICKICH, BYSTRZYCKICH, STOŁOWYCH, GÓRĘ SZCZYTNIK Z ZAMKIEM NA SZCZYTNIKU I OŚRODEK NARCIARSKI ZIELENIEC podkreśla panującą tu naturę, czyste górskie powietrze oraz uzdrowiskowy charakter okolicy okolicy - to jedna z najpiękniej zlokalizowanych ofert noclegowych w Kotlinie Kłodzkiej. Dla podkreślenia skarbem panującej tutaj natury okolicy są oferowane wielorakie usługi przyrodolecznicze na wysokim poziomie z wodami mineralnymi słynnymi Polsce i na świecie.

Siła płynąca z gór i panująca harmonia odpoczynku na łonie natury, pozwala w pełni na wykorzystanie potencjału rekreacji i turystyki, a tym samym stworzenia idealnych warunków do poznania nowej olimpijskiej dyscypliny sportu jaką jest GRA W GOLFA. Golf to przede wszystkim odpoczynek na świeżym powietrzu oraz zdrowy spacer rodziców z dziećmi, grup znajomych czy partnerów biznesowych.

Nasz ośrodek jest otwarty dla wszystkich chętnych, którzy pragną się dowiedzieć czegoś więcej o samej grze, panujących w niej regułach. W przyjaznej, rodzinnej atmosferze pod okiem naszych instruktorów, rozpoczniemy z wami swoją pierwszą „przygodę” z kijem i piłeczką golfową oraz rozegramy wspólnie swój pierwszy dołek golfowy w naturalnych warunkach.

Oferujemy idealne warunki do nauki i gry w golfa w przystępnych cenach. W swojej ofercie posiadamy również WAKACYJNE PAKIETY NAUKI GRY W GOLFA ORAZ AKADEMIĘ GOLFA dla grup zorganizowanych. Na miejscu oferujemy wypożyczalnię sprzętu golfowego, infrastrukturę do ćwiczeń i gry w golfa dla początkujących jak i zaawansowanych golfistów.

Ponadto poza działalnością golfową, zajmujemy się też ORGANIZACJĄ RÓŻNEGO RODZAJU IMPREZ INTEGRACYJNYCH, gdzie wieczorem po przyjemnej grze w golfa można zasiąść przy grillu lub mile spędzić czas przy ognisku, ciesząc się pobytem z widokami na góry i naturę.

Golfspa - ikona parking Parking
Golfspa - ikona akademia golfa Akademia golfa
Golfspa - ikona budynek klubowy Budynek klubowy
Golfspa - ikona parking Parking
Golfspa - ikona grilowa chata Grilowa chata
Golfspa - ikona ognisko Ognisko
Golfspa - ikona domki letniskowe Domki letniskowe
Golfspa - ikona wypożyczalnia sprzętu golfowego Wypożyczalnia sprzętu golfowego
Golfspa - ikona strzelnica golfowa DR - Strzelnica golfowa
Golfspa - ikona bar golfistów "19 dołek" - miejsce spotkań golfistów
Golfspa - ikona letni golfowy plac zabaw Letni golfowy plac zabaw
Golfspa - ikona miejsca do leżakowania Miejsca do leżakowania
Golfspa - ikona pole golfowe Pole golfowe

Wirtualny spacer

Zobacz nasze pole golfowe w formie panoram, odkryj piękno tego miejsca na ziemi i zaplanuj swój odpoczynek na łonie z naturą i nie tylko!

Golfspa - o nas

Filmy