+48 503 837 003

info@golfspa.pl

Imprezy

Golfspa - imprezy

Imprezy integracyjne

Pole golfowe jest znakomitym miejscem do organizacji szkoleń (zarówno dla managementu jak i pracowników), spotkań firmowych - dla kluczowych klientów oraz przyjaciół. Ten, kto stanie się przy okazji golfistą nigdy nie zapomni, dzięki komu odkrył swą nową pasję i pozostanie Państwa wiernym klientem czy pracownikiem przez wiele lat.

Jeśli chcielibyście Państwo zorganizować swobodne spotkanie integracyjne pt. AKADEMIĘ GOLFA dla grup zorganizowanych, umożliwiające zapoznanie się ze swoimi współpracownikami lub klientami na naturalnym gruncie poprzez naukę gry w golfa pod okiem trenera, w jednym z dwóch wariantów prosimy o kontakt z nami pod adres e-mail: info@golfspa.pl

Jeżeli zadają sobie Państwo pytanie, jak najlepiej zaprezentować walory swojej firmy, czy własne produkty bądź jak najlepiej zbudować relacje biznesowe i wykorzystać niekonwencjonalny charakteru spotkania, to pole golfowe jest idealnym miejscem prezentacji swojego wizerunku. Proponujemy szeroką ofertę prezentacji nośników reklamowych czy współudziału w ważnych wydarzeniach naszych golfistów.

Zobacz oferty reklamowe

Galeria