+48 503 837 003

info@golfspa.pl

Aktualności zwykłe

Rodzinne Zawody Mieszkańców Ziemi Kłodzkiej
03.11.2021

Rodzinne Zawody Mieszkańców Ziemi Kłodzkiej

Z lekkim opóźnieniem prezentujemy wyniki ostatnich Rodzinnych Zawodów Mieszkańców Ziemi Kłodzkiej , które miały miejsce w ostatnią niedzielę września br jako zadanie publiczne współfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Kłodzku - Powiat Kłodzki
Wszyscy zawodnicy, zwłaszcza początkujący Golfiści byli CHAMPIONAMI , bo walczyli dzielnie ze swoimi utrudnieniami i znaleźli w sobie pokłady siły na tyle , że ukończyli swoje zawody z uśmiechem na twarzy ! Co więcej wyniki nie są ważne aby odnosić do poziomu gry czy umiejętności graczy. Dla mnie wszyscy zdali egzamin celująco i są pięknym przykładem naszej Wspólnej Golfowej Rodzinki w Szczytnej! Pokazaliście jak należy się wspierać w grze czy to jesteśmy dla siebie kolegą , koleżanką, sąsiadem czy też spokrewnieni rodzinnie. Warto w golfie podkreślać to, że na polu golfowym możemy liczyć na siebie!
Dla podsumowania całej serii trzech Rodzinnych Zawodów Golfowych oraz cyklu Akademii Golfa 2021 należy wyróżnić naszych najmłodszych - Dominikę Fibich oraz Patryka Giemza - naszych przyszłych Orłów Golfa w Szczytnej , a może nawet w wielkim świecie.
Wśród adeptów Akademii Golfa w Szczytnej , należy wymienić Krzysztofa Kadłubowskiego, który jako Uczeń IDEALNY nie tylko nie opuścił żadnej lekcji, ale sumiennie wykonywał i cierpliwie ćwiczył swoją formę , odkrywając tajniki do tej pory nieznanego sportu.
Życzę wszystkim Golfistom (tym z dużym i z tym małym doświadczeniem) dużo zdrowia i radości z golfowych przyjemności !
Trzymam za Was wszystkich kciuki w zdobywaniu doświadczenia golfowego dla każdego na miarę swoich oczekiwań i zadowalających wyników swojej pracy!
Pozdrawiam z golfowym swingiem,
Agnieszka - Kapitan Klubu Golfistów Hrabstwa Kłodzkiego
Klub Golfistów Hrabstwa Kłodzkiego w Szczytnej

wyniki_zawodów_rodzinnych_26_09_21