Oferta

Nasza oferta obejmuje:
 
pole golfowe - 9 dołków PAR 34
Driving Range & Putting Green
wypożyczalnię sprzętu i piłek golfowych
lekcje gry w golfa  (indywidualne i grupowe)
pokazy golfowe z wykładem na temat etykiety i reguł gry w golfa
kliniki i pikniki golfa dla początkujących skierowane dla grup zorganizowanych  
imprezy okolicznościowe dla grup zorganizowanych 
 
Ponadto pole golfowe w Szczytnej - Polanica Zdrój jest znakomitym miejscem do organizacji szkoleń (zarówno dla manegementu jak i pracowników ), spotkań firmowych - dla kluczowych klientów oraz przyjaciół. Dzięki kadrze trenerskiej oferujemy swoim gościom najlepsze warunki do gry w golfa i rozpoczęcia swojej własnej ?przygody? z tym sportem. Ten, kto stanie się przy okazji golfistą nigdy nie zapomni, dzięki komu odkrył swą nową pasję i pozostanie  Państwa wiernym klientem czy pracownikiem przez wiele lat. 
 
Jeśli chcieliby Państwo zorganizować swobodne spotkanie integracyjne  umożliwiające zapoznanie się ze swoimi współpracownikami lub klientami na naturalnym gruncie poprzez naukę gry w golfa pod okiem trenera, bądź też wykorzystanie niekonwencjonalnego charakteru imprezy do prezentacji produktów i walorów swojej firmy, prosimy o kontakt z nami pod adres e-mail: info@golfspa.pl  

Pole golfowe

Nasza oferta obejmuje:

 • pole golfowe - 9 dołków PAR 34
 • Driving Range & Putting Green
 • wypożyczalnię sprzętu i piłek golfowych
 • lekcje gry w golfa  (indywidualne i grupowe)
 • pokazy golfowe z wykładem na temat etykiety
  i reguł gry w golfa
 • kliniki i pikniki golfa dla początkujących skierowane
  dla grup zorganizowanych
 • imprezy okolicznościowe dla grup zorganizowanych

 

Ponadto pole golfowe w Szczytnej - Polanica Zdrój jest znakomitym miejscem do organizacji szkoleń (zarówno dla manegementu jak i pracowników), spotkań firmowych - dla kluczowych klientów oraz przyjaciół. Dzięki kadrze trenerskiej oferujemy swoim gościom najlepsze warunki do gry w golfa i rozpoczęcia swojej własnej "przygody" z tym sportem. Ten, kto stanie się przy okazji golfistą nigdy nie zapomni, dzięki komu odkrył swą nową pasję i pozostanie  Państwa wiernym klientem czy pracownikiem przez wiele lat.

Jeśli chcieliby Państwo zorganizować swobodne spotkanie integracyjne umożliwiające zapoznanie się ze swoimi współpracownikami lub klientami na naturalnym gruncie poprzez naukę gry w golfa pod okiem trenera, bądź też wykorzystanie niekonwencjonalnego charakteru imprezy do prezentacji produktów i walorów swojej firmy, prosimy o kontakt z nami pod adres e-mail: info@golfspa.pl.