O nas

Serdecznie zapraszamy na relaksujący pobyt do ośrodka golfowego w Kotlinie Kłodzkiej, w miejscowości Szczytna, położonej pomiędzy Polanicą Zdrój a Duszniki Zdrój.
Serdecznie zapraszamy nie tylko doświadczonych graczy, również wszystkich początkujących, a także osoby, które jeszcze nie grają, pragną się czegoś o grze w golfa dowiedzieć lub tylko spędzić miło czas w restauracji i przepięknym otoczeniu uzdrowisk.Pole golfowe jest powszechnie dostępne. Wstęp bez kart członkowskich. Opłaty wg cennika.
 
W planach nasz ośrodek będzie rozbudowany o kolejne 9 dołków,  w ten sposób będzie to pełnowymiarowe pole golfowe.
 
Ponadto poza działalnością golfową, zajmujemy się również organizacją różnego rodzaju imprez, gdzie wieczorem po przyjemnej grze w golfa można zasiąść przy grillu lub mile spędzić czas przy ognisku.

Pole golfowe

Serdecznie zapraszamy na relaksujący pobyt do ośrodka golfowego w Kotlinie Kłodzkiej, w miejscowości Szczytna, położonej pomiędzy Polanicą Zdrój a Dusznikami Zdrój. Serdecznie zapraszamy nie tylko doświadczonych graczy, również wszystkich początkujących, a także osoby, które jeszcze nie grają, pragną się czegoś o grze w golfa dowiedzieć lub tylko spędzić miło czas w restauracji i przepięknym otoczeniu uzdrowisk. Pole golfowe jest powszechnie dostępne. Wstęp bez kart członkowskich. Opłaty wg cennika.

W planach nasz ośrodek będzie rozbudowany o kolejne 9 dołków, w ten sposób będzie to pełnowymiarowe pole golfowe.

Ponadto poza działalnością golfową, zajmujemy się również organizacją różnego rodzaju imprez, gdzie wieczorem po przyjemnej grze w golfa można zasiąść przy grillu lub mile spędzić czas przy ognisku ciesząc się pobytem z widokami na Góry Stołowe.